Dagelijks bestuur Stichting 55+

Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Cécile Verhaak Voorzitter 053-4282225 voorzitter@55plus-enschede.nl
Bert de Haas Secretaris 053-4774553 secretaris@55plus-enschede.nl
Arnold Jansen Penningmeester &
Keukenaangelegenheden
053-4765034 penningmeester@55plus-enschede.nl
Eddy Koenderink 2e voorzitter &
Beheer en facilitaire zaken
053-4322801 beheerder@55plus-enschede.nl

Coördinatoren Stichting 55+

Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Judith Cohen 2e secretaris &
Hoofdredacteur Echoplus
053-8507231 judith@waaker.nl
redactie@55plus-enschede.nl
Inge Wolters Ledenadministratie 053-4333063 admin@55plus-enschede.nl
Hans Sleeuwits 2e penningmeester &
Coördinator Sport en Spel &
Advertentieaquisitie
053-4358590 hanssleeuwits@kpnmail.nl
sportenspel@55plus-enschede.nl
acquisitie@55plus-enschede.nl
Géke Zwarteveen Coördinator Cultuur 053-5724339 cultuur@55plus-enschede.nl
Alide Planthof Coördinator Doe-activiteiten 053-2307650 doe@55plus-enschede.nl
Leo Poell Coördinator Bridge 06-25266283 bridge@55plus-enschede.nl
Roelof Beverdam Coördinator Comcom &
Redacteur Echoplus
053-4351480 comcom@55plus-enschede.nl
redactie@55plus-enschede.nl
Contact met de Stichting 55+ verloopt bij voorkeur via het 55+ Contactformulier .