OPEN DAG – 13 april
21 februari 2019
De Kapel in het Veen, historische roman
20 april 2019
Toon alle nieuws

Kom in actie en stem op ons!

De Stichting 55+ doet mee aan de Rabobank Clubkas Campagne

Rabobank Enschede-Haaksbergen draagt het verenigingsleven een warm hart toe. En daarom organiseert zij jaarlijks de Rabobank Clubkas Campagne. In het verleden heeft de stichting hier veel baat bij gehad.

Klanten van de bank bepalen verdeling sponsorbedrag

Met de Rabo Clubkas Campagne verdelen de klanten (vanaf 11 jaar) van onze bank het jaarlijkse sponsorbedrag. Niet de bank, maar de klanten bepalen hiermee, door het uitbrengen van hun stem, welke vereniging of stichting een financiële bijdrage voor het realiseren van de clubdoelen verdient. Ben je klant van Rabobank Enschede-Haaksbergen dan ontvang je in maart een stemcode waarmee je twee stemmen kunt uitbrengen op je favoriete club(s).

Oproep aan iedereen

Ben jij klant van Rabobank Enschede-Haaksbergen? Breng dan tussen 19 maart en 7 april je stem uit op onze club en spek onze kas. Vergeet niet aan je familie en vrienden te vragen om ook hun stem uit te brengen op onze club. Elke stem is geld waard! Voor meer info en stemmen ga naar http://www.rabobank.nl/eh.