Informatie van de comcom
16 december 2018
Computers
14 augustus 2019
Toon alle nieuws

Nieuws van de Comcom
Ondersteuning voor Apple apparatuur

Ondersteuning voor Apple apparatuur

Het verheugt ons, dat er uit onze leden een initiatief is gekomen om ook aandacht te besteden aan Apple apparatuur, want wij hebben als Comcom geen kennis op dit gebied. Om de behoefte te peilen en wat voor vragen er bij onze leden leven, beginnen we op maandagmiddag 6 mei om 14.00 uur met een eerste inloop-spreekuur voor iPhone en iPad. Net als bij de andere spreekuren neemt u hierbij uw apparaat mee. Vragen over de Mac zijn maar zeer beperkt mogelijk; we hebben geen apparatuur om e.e.a. uit te testen of te demonstreren (tenzij u uw eigen machine meebrengt…).

Zomerspreekuren

Zoals bekend is gedurende de zomermaanden ’t Pluspunt op maandag gesloten. Onze inloopspreekuren verschuiven daarom naar de dinsdagmorgen, ook van 11.00 tot 13.00 uur. U vindt dit ook terug in de Agenda. U bent met uw computervragen in de vakantieperiode dus gewoon welkom bij ons.