Dagelijks bestuur Stichting 55+

Naam Functie Telefoon E-mailadres
Cécile Verhaak Voorzitter 053-4282225 voorzitter@55plus-enschede.nl
Bert de Haas Secretaris 053-4774553 secretaris@55plus-enschede.nl
Arnold Jansen Penningmeester 053-4765034 penningmeester@55plus-enschede.nl
Eddy Koenderink 2e voorzitter &
Beheer en facilitaire zaken
053-4322801 beheerder@55plus-enschede.nl

Coördinatoren Stichting 55+

Naam Functie Telefoon E-mailadres
Pluspresentaties presentaties@55plus-enschede.nl
PR-medewerker pr@55plus-enschede.nl
Ledenadministratie admin@55plus-enschede.nl
Coördinator Sport en Spel sportenspel@55plus-enschede.nl
Commissie Cultuur:
Coördinator taalcursussen
cultuur@55plus-enschede.nl
cultuur-talen@55plus-enschede.nl
Commissie Cultuur:
Coördinator overige cursussen
cultuur@55plus-enschede.nl
cultuur-algemeen@55plus-enschede.nl
Coördinator Doe-activiteiten doe@55plus-enschede.nl
Coördinator Bridge bridge@55plus-enschede.nl
Hoofdredacteur Echoplus redactie@55plus-enschede.nl
Coördinator Comcom &
Redacteur Echoplus
comcom@55plus-enschede.nl
redactie@55plus-enschede.nl
Contact met de Stichting 55+ verloopt bij voorkeur via het 55+ Contactformulier.

Privacyverklaring Stichting 55+.