Dagelijks bestuur Stichting 55+

Naam Functie Telefoon E-mailadres
Cécile Verhaak Voorzitter 053-4282225 voorzitter@55plus-enschede.nl
Bert de Haas Secretaris 053-4774553 secretaris@55plus-enschede.nl
Arnold Jansen Penningmeester &
Keukenaangelegenheden
053-4765034 penningmeester@55plus-enschede.nl
Eddy Koenderink 2e voorzitter &
Beheer en facilitaire zaken
053-4322801 beheerder@55plus-enschede.nl

Coördinatoren Stichting 55+

Naam Functie Telefoon E-mailadres
Judith Cohen 2e secretaris &
Hoofdredacteur Echoplus &
Advertentieaquisitie
053-8507231 judith@waaker.nl
redactie@55plus-enschede.nl
acquisitie@55plus-enschede.nl
Inge Wolters Ledenadministratie 053-4333063 admin@55plus-enschede.nl
Marian de Bree Coördinator Sport en Spel 06-17068269 sportenspel@55plus-enschede.nl
Annette Weegerink Commissie Cultuur:
Coördinator taalcursussen
053-4342254 cultuur@55plus-enschede.nl
cultuur-talen@55plus-enschede.nl
Cor Langen Commissie Cultuur:
Coördinator overige cursussen
053-4500628 cultuur@55plus-enschede.nl
cultuur-algemeen@55plus-enschede.nl
Alide Planthof Coördinator Doe-activiteiten &
2e penningmeester
053-2307650 alideplanthof@hotmail.com
doe@55plus-enschede.nl
Leo Poell Coördinator Bridge 06-25266283 bridge@55plus-enschede.nl
Roelof Beverdam Coördinator Comcom &
Redacteur Echoplus
053-4351480 comcom@55plus-enschede.nl
redactie@55plus-enschede.nl
Contact met de Stichting 55+ verloopt bij voorkeur via het 55+ Contactformulier.

Privacyverklaring Stichting 55+